ФОРУМ УКРАИНСКОГО КЛУБА ЛЮБИТЕЛЕЙ ЭКСГИБИЦИОНИЗМА

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ УКРАИНСКОГО КЛУБА ЛЮБИТЕЛЕЙ ЭКСГИБИЦИОНИЗМА » ИСТОРИИ » Моя дружина, яка не любила одяг - частина 2.


Моя дружина, яка не любила одяг - частина 2.

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Відступ: Це все почалося давно. Можливо, дещо вже забулося та замінилося фантазіями (в мене багата уява). Буду вдячний, якщо не ставитемитися надто критично до реалістичності.

Обіцяв розповісти про ексгібі-пляж - але згадалося те, що почалося раніше. Після цікавості сусідів до нашого домашнього нудизму та сексу Ніка захотіла нових вражень:
- Що ти скажеш, якщо я буду непристойно вдягатися, коли ми ходитимемо гуляти?
- Непристойно - це як?
- Ну, так, щоби щонайменше одягу. І щоби можна було трошки показати те, що пристойні дівчата не показують.
Це наштовхнуло мене на ідею. В неї були 3-4 літні сукні, і я запропонував вдягати їх без спіднього - лише сукня та сандалі, більше нічого. Вони були доволі просторі - але досить тонкі, щоби була помітна відсутнсть ліфика, і дуже короткі, аби було достатньо легко показати відсутність трусів. Жінці ця ідея дуже сподобалася - але водночас вона почала помітно нервувати.
- Це ж не вдома голими гуляти. Так, сусіди бачили, але це наша квартира - робимо що хочемо. А на вулиці не так.
Я пошукав в інеті законодавство та його застосування. Виходило, що для арешту за правопорушення треба спочатку довести навмисність демонстрації. Тут я нагадав:
- Аніко, сонце, пам'ятаєш, ми пару разів бачили на вулицях дівчат, вдягнених лише у довгі майже прозорі сукні та напів-прозорі труси?
- Так, це було дуже збуджуюче видовище. ))
- Їх не заарештували. Отже, якщо ти ходитимеш у тонких та коротких, але не прозорих сукнях, ти нічим не ризикуєш.
- Логічно. А як же ти, любий?
- Кохана, якщо ми й для мене щось таке вигадаємо, - ми же точно не стримаємося й почнемо кохатися просто привселюдно! А за це нас уже точно заарештують.
- То ти згоден вддати всю насолоду мені?
- Я насолодживатимуся, спостерігаючи за тобою. )

На щастя, то був кінець травня - вже було досить тепло. То ж наступного вільного дня (ми ще обоє тоді були студенти) ми зібралися гуляти. Як ми любили - пішки багато годин по наших найулюбленіших районах: Старокиївській горі, Подолу, Лук'янівці, Політеху. Ніка вдягла одну зі своїх суконь - яскраво-червону - та покрутилася перед дзеркалом.
- Слухай, тут не лише соски відверто виділяються під тканиною. Воно, здається, й стегна так облягає, що цілком очевидно, що я без трусів.
- Не те щоб цілком... Але якщо придивитися, то здогадатися можна.
- І це ж я ще навіть ноги не піднімала!
Ми ще не обговорювали сценаріїв "демонстрації", тому згадка про піднімання ніг мала свій ефект - Ніка подивилася на мій твердий великий прутень і сказала:
- Ого! Я бачу, тобі вже подобається. )) Тепер, поки я тебе не відлюблю - з хати не вийду! )
З цими словами вона зняла сукню. Після "сеансу секс-терапії" (нажаль, наших постійних глядачів не було вдома; чи бачили нас інші через зачинені вікна - не знаю, в них віддзеркалювалося сонце) ми врешті вийшли на вулицю. На мою пропозицію розробити сценарій Аніка не погодилася:
- Любий, я надто нервую. Я не знаю, на що я буду здатна.
- Але тобі подобається?
- Так! Я дуже збуджена. Але давай діяти спонтанно.
То ж ми просто пішли вулицею в бік центру. Наша вулиця була досить тиха. Але за 10-15 хвилин ми повернули за ріг на іншу - велику. Там було вдоста людей та машин.
- Курво! Мені здається, вони ВСІ розуміють, що я гола під цією сукнею.
- І як ти почуваєшся?
- Як грішниця, що горітиме в пеклі. Але мені на те начхати, бо я надто збуджена!
- Хочеш трохи екстріму?
- Якого?
- Пішли на міст. Він не надто високий, а там унизу вдоста машин та пішоходів, які тебе добре роздивляться знизу.
Ніка раптом почала тремтіти як осіннє листя.
- Що з тобою, люба?
- Я вдостобіса нервую! І надмірно збуджена! Ходімо вже!
Вона ще тремтіла - але ми вже пішли.
- Коханий, ти не вважатимеш мене останньою хвойдою, якщо я обкінчаю всі ті автівки під мостом?
- Люба, якщо знадобиться, я віднесу тебе додому - і ввечері ми влаштуємо такий спектакль сусідам, якого вони ще не бачили.
Ну, не додому - але перші 100-200 метрів від мосту я таки проніс її на руках.

0

2

Пишіть, будь ласка - сподобалося чи ні. І, як буде ваша ласка, що саме сподобалося, а що ні. )

Отредактировано Показник (30-01-2022 16:23:34)

0

3

Гарна історія.  Хочу щоб і зі мною таке сталося.

0

4

Если я вижу девушку без лифчика, начинаю возбуждатся, и начинаю пристально рассматривать её, но не в тупую,вдруг она ещё без трусиков

0

5

Показник написал(а):

Пишіть, будь ласка - сподобалося чи ні. І, як буде ваша ласка, що саме сподобалося, а що ні. )

Чой-то я тут уже пару раз подобное читал (да и не только тут). В плагиате не обвиняю, но.... Сюжетец заезжен  :writing:  :dontknow:

+2

6

История отличная! Мне очень понравилась! И вот что я подумал... В каком идиотическом мире мы живём, где за любовь можно попасть в тюрьму...  :confused:

0

7

Голышом по городу написал(а):

История отличная! Мне очень понравилась! И вот что я подумал... В каком идиотическом мире мы живём, где за любовь можно попасть в тюрьму...

Спасибо! Сейчас слегка завал по работе - а потом продолжу.

0

8

adan27 написал(а):

Чой-то я тут уже пару раз подобное читал (да и не только тут). В плагиате не обвиняю, но.... Сюжетец заезжен

Не удивительно, что заезжен - это ж один из самых очевидных сценариев для начинающей эксгибиционистки. Специально себя не демонстрируешь пока - всё "как бы случайно", но видно.

Всё произошло давно - в 2000 или 2001. Тогда я еще таких сюжетов в сети не видел - сам придумал. И писал сейчас по памяти - никуда не подглядывал. )

Надеюсь, в следующих частях будут и менее банальные сюжеты.

0

9

Gost36 написал(а):

Если я вижу девушку без лифчика, начинаю возбуждатся, и начинаю пристально рассматривать её, но не в тупую,вдруг она ещё без трусиков

Я обычно откровенно пялюсь - не могу сдержаться. Интересно, что многим девушкам это нравится. За последнее время особенно запомнилось два случая.

Первый еще во Львове. Очень оживленная улица - много людей и машин. Навстречу идет девушка, совсем молодая - лет 19-20. В черном гольфике на голое тело - настолько тонком, что форма грудей и сосков читается почти так же, как если бы была голая. Все отводят взгляд. Я смотрю откровенно то на груди, то в глаза - и улыбаюсь. Очень уж девушка приятная - и как-то с гордостью даже груди свои демонстрирует. Она ловит мой взгляд - и расплывается в улыбке. Делает вид, что смотрит "мимо" - но всё равно глазами стреляет проверить, что я смотрю.

Второй - уже здесь (не хочу называть страну - если знакомые увидят, догадаются, кто я). Здесь не принято отводить взгляд, как в Украине. Наоборот - если человек заметит, что ты на него смотришь, станет смотреть на тебя в ответ и улыбаться. Ну, или, если что-то не понравится, отвернется всем телом (но это редко). Еду в автобусе. Заходят две молодые девушки, садятся прямо передо мной - одна спиной ко мне, одна напротив. Причем та, что напротив, побыстрей заняла то место, что ко мне лицом. И она в топе с открытым животом - тут это модно. Но обычно эти топы плотные, типа спортивных лифчиков, - а у нее тонкий. Еще и почти в цвет кожи - тёмно-бежевый (она мулатка). Почти совсем как будто голая. Еще и груди довольно большие и красивые - редко такие большегрудые без лифчиков ходят. Я смотрю тоже то на грудь, то в глаза: люблю по глазам читать реакцию; если ей не нравится - сразу не смотрю; надо, чтобы удовольствие было взаимным. Она ловит взгляд - и открыто смотрит в ответ на меня, продолжая общаться с подружкой (не знаю о чём - местный язык не выучил, обхожусь английским). Минут двадцать так друг на друга смотрели. Оба всё больше улыбались. Она как будто подружке - но я подумал, что также и мне.

0

10

Извините, если не очень грамотно пишу. Я здесь английским пользуюсь, перед этим во Львове украинским, русский забыл немного. Но мне сейчас по-русски друзья из Киева пишут, а по-английски по работе. Между тремя языками переключаться не хочется.

0

11

Показник написал(а):

Извините, если не очень грамотно пишу. Я здесь английским пользуюсь, перед этим во Львове украинским, русский забыл немного. Но мне сейчас по-русски друзья из Киева пишут, а по-английски по работе. Между тремя языками переключаться не хочется.

По "русскому языку" - ЗАЧЁТ!  :flag: Ашипки атсуцвуют, пеши исчо!  :writing:   :yep:

0

12

adan27 написал(а):

По "русскому языку" - ЗАЧЁТ!   Ашипки атсуцвуют, пеши исчо!

Спасибо! )

0

13

Пжалста! Чесслово - читать приятно! Ждём новые истории!!!!

0

14

Когда-то давно жил на Голосеевском проспекте, и часто ходил через парк. Один раз мне навстречу шла молодая и красивая девушка, ее идеальная грудь была покрыта только тонкой футболкой, соски очень эротично выделялись. Когда мы поравнялись, я ей так и сказал, что у нее очень красивая грудь. На ходу. Пройдя метров 10 я обернулся, и увидел, что она повернулась ко мне и подняла футболку, открыв свои красивые груди. Когда она увидела, что я смотрю, она захихикала, одернула футболку и убежала...

0

15

:D Ну, у меня так пару раз было... Глазу приятно...  :yep:

0

16

showandrey написал(а):

она повернулась ко мне и подняла футболку, открыв свои красивые груди. Когда она увидела, что я смотрю, она захихикала, одернула футболку и убежала...

Такие девчонки и показать любят и посмотреть. Сколько раз на пляже видел, как приходят к границе нудика и начинают сами фотаться, бывает и раздеваются для фотографий. Но параллельно с этим всех кто в округе голышом захватить стараются )))

0


Вы здесь » ФОРУМ УКРАИНСКОГО КЛУБА ЛЮБИТЕЛЕЙ ЭКСГИБИЦИОНИЗМА » ИСТОРИИ » Моя дружина, яка не любила одяг - частина 2.