ФОРУМ УКРАИНСКОГО КЛУБА ЛЮБИТЕЛЕЙ ЭКСГИБИЦИОНИЗМА

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ УКРАИНСКОГО КЛУБА ЛЮБИТЕЛЕЙ ЭКСГИБИЦИОНИЗМА » СОВЕТЫ БЫВАЛЫХ » Демонстрація партнерки - це ексгібі чи вуай?


Демонстрація партнерки - це ексгібі чи вуай?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Сподіваюся, ніхто не проти української? Російською я не цілком вільно володію (але достатньо, щоби читати відповіді).

Написав другу частину історії про колишню дружину - і замислився. Річ у тім, що я насправді не люблю демонструвати себе голим, коли я сам. Мені дуже подобається спільний публічний нудизм з моїми коханими жінками. І особливо - публічний секс із ними. Чому замислився зараз - та давня історія була про часткове оголення коханої, коли я лишався цілком одягненим. І такі речі мені теж дуже подобаються та дуже збуджують. То я подумав - це все ще ексгібіціонізм (як співчуття до нервування та збудження коханої, скажімо), чи вже скоріше вуайєризм? Що скажете?

0

2

То вже ближче до СЕКСВАЙФ !

0

3

Валик-2 написал(а):

То вже ближче до СЕКСВАЙФ !

Пошукав англійською про sexwife - це більше про те, коли чоловіку подобається, щоби дружина кохалася з іншими чоловіками. В нас із дружиною такого не було - були включно моногамні стосунки.

Але я, так би мовити, розділяв її насолоду від демонстрації себе. І мені самому подобалося ходити голим перед людьми або з нею разом, або принаймні щоби вона це бачила.

0

4

Пізніше були поліаморні стосунки з іншими дівчатами - і мені справді подобалося дивитися, як вони кохаються з іншими людьми (і чоловіками, і жінками). Але я і сам любив кохатися з іншими жінками, щоби мої спостерігали, - а це вже у sexwife не вкладається. Як і спільний публічний нудизм. Або навіть публічний нудизм когось із партнерів у присутності решти партнерів (одягнених).

0

5

Показник написал(а):

Пошукав англійською про sexwife - це більше про те, коли чоловіку по . . . . . . . .
Але я, так би мовити, розділяв її насолоду від демонстрації себе. І мені самому подобалося ходити голим перед людьми або з нею разом, або принаймні щоби вона це бачила.

Так так, це перший крок.

0


Вы здесь » ФОРУМ УКРАИНСКОГО КЛУБА ЛЮБИТЕЛЕЙ ЭКСГИБИЦИОНИЗМА » СОВЕТЫ БЫВАЛЫХ » Демонстрація партнерки - це ексгібі чи вуай?